Slide Left Slide Right

Hakkımızda

    Günümüzde teknoloji,iklimler,yaşam şartları ne kadar değişikliğe uğrarsa uğrasın,aslında hiç değişmeyen çok az geleneğimiz var.Bunlardan sonsuza kadar kalıcı olanlardan birisi de düğünlerimizdir.Kimi kırda,kimi teknede,kimi salonda ,hatta bazıları gökyüzünde,yada suyun altında ;ama ne kadar farklı mekanlarda olursa olsunlar amaç aynı,iki dünyayı birleştirmek...

    Düğünteklifial.com ; sizi bu büyülü masal dünyasına taşıyacak,attığınız her adımda heyecanınıza ortak olacak ve sizden aldığımız güven ile her zaman kusursuzu başarıp;o masal diyarlarına taşırken,hayatınızın en özel anlarını,yani kendi masalınızı oluşturmayı, hedef almış bir kuruluştur.Birinci önceliği müşteri ve çalışan memnuniyeti olan düğünteklifial.com, konusunda deneyimli, genç ve dinamik çalışanları ile sektördeki gelişmeleri yakından takip eder, Yenilikçi ve yaratıcı hizmet sunabilmek için gelişmeleri iş ortakları ile paylaşır.Etkinliğin niteliğine göre hazırlanan tasarımlarıyla hayal gücünü zorlayan düğünteklifial.com, profesyonel bakış açısı ve deneyimi sayesinde katılımcılara unutulmaz anlar yaşatmayı hedeflemektedir. Yaratıcılığı ile dikkat çeken şirket: düğün, davet, kokteyl organizasyonları, şirketlerin ürün/lansman toplantıları, ve gala gecelerinde müşteri tarafından belirlenmiş mekana ruh katmaktadır.Her organizasyonda, beklentiye ve amaca yönelik kararlaştırılan konseptten yola çıkarak sizin düğün planlama ve tasarım danışmanınız gibi hizmet vermektedir.Düğün, nişan, kokteyl ve sünnet töreni gibi etkinliklerde seçilen mekanın her türlü detayı ile ilgilenen dugunteklifial.com profesyonel kadrosu ile özel günlerinize renk katıyor.Öte yandan Kurumsal etkinliklerde, açılışlar, firmaların ürün/lansman toplantıları, kongreler ve gala gecelerinde de hizmet veren dugunteklifial.com müşterisinin tarzına ve konsepte yönelik olarak mekana hayat katıyor.Üstlendiği organizasyonların yüksek profesyonel standartlarda tamamlamayı hedefler. Bu hedefe ulaşabilmek için tüm kaynakların en etkin biçimde kullanılmasını sağlar.Profesyonel Toplantı Organizatörü olarak uygun ve uygulanabilir hedefler belirlemenin, işin gerektirdiği detaylara hakim olabilmenin, başarılı bir takım çalışmasının, yaratıcı ve özgün çalışmaların başarılı organizasyonlar için temel yapı taşları olduğunu bilir ve bu çerçevede çalışmalarını yönlendirir.

    Düğünteklifial.com ailesi, eğitimli olmasının yanı sıra, sorumluluk sahibi ve titiz ekibiyle başarılı olmanın gururunu taşımaktadır.Nitelikli insan kaynaklarının önemine olan inancıyla çalışanlarının sürekli eğitimine öncelik verir.Müşterilerini 'iş ortakları' olarak gören düğünteklifial .com ortak başarıyı hedefler, iş ortakları ile uzun soluklu, dostça ilişkiler kurar ve çalışmalarında gizlilik ilkesine uyar

     Bizimle birlikte bu büyülü dünyaya evet demeye hazır mısınız?
FirmalarFirma İsmi

Creative Director

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin consequat sollicitudin mauris ut cursus. Phasellus sapien quam egestas tempor quis elementum consectetur adipiscing elit.

Firma İsmi

Designer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin consequat sollicitudin mauris ut cursus. Phasellus sapien quam egestas tempor quis elementum consectetur adipiscing elit.

Firma İsmi

Photographer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin consequat sollicitudin mauris ut cursus. Phasellus sapien quam egestas tempor quis elementum consectetur adipiscing elit.

Firma İsmi

Project Manager

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin consequat sollicitudin mauris ut cursus. Phasellus sapien quam egestas tempor quis elementum consectetur adipiscing elit.

Misyonumuz;

Bir organizasyonun başarısının detaylarda yattığının bilincinde bilgi ve deneyimlerimizle; dürüstlüğe,güvenilirliğe ve mükemmelliyetçi anlayışa bağlı kalarak Ulusal ve uluslar arası düzeyde öncü ve örnek bir kuruluş olmak. Sektördeki tecrübemizi, yaratıcı tasarımlar ve etkili çözümlerle birleştirerek, kalite odaklı anlayışımızla müşterilerimizin beklentisine sunmaya çalışarak iş ortaklarımızın iş süreçlerine yardımcı olacak, insan gücünün verimli kullanımını sağlayacak uygulamalar geliştirmektedir.Vizyonumuz;

•Sektör ortalamalarının üstündeki büyüme trendinin sürdürülmesi,
•Dinamik,çözüm odaklı ve tecrübeli kadromuz ile Sektörde parmakla gösterilen hizmet anlayışı,
•Ulaşılabilir fiyat politikası ve müsteri memnuniyeti
•Kurumdan elde edeceği yararın yarattığı katma değerle orantılı olduğunu bilen ve kendini geliştiren personeli,
•Üyesi bulunduğu ortaklarına iş yaratan ve onların sunduğu potansiyelden iş çıkaran ticari ataklığı,
•Tüm yarardaşlarının menfaatini birlikte gözeten modern yönetim ilkelerini benimsemiş yönetimi ile belirginleşen bir ulusal şirket olmak
•Müşterilerine beklentilerinin ötesinde, yüksek standartlarda,kaliteli ve ekonomik hizmet sunma
•Araştırma,tedarik,ve diğer hizmetleriyle sadık müşterileri,

Müşteri Memnuniyeti;

dugunteklifial.com yönetimi ve çalışanları ile bütün faaliyetlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutup her seviyedeki çalışanın gönüllü katılımları ile bildirim ve raporlarını teşvik eder, gelen bildirimleri cezalandırma için kullanmayacağını taahhüt eder ve aşağıdaki prensiplerin yerine getirilmesini sağlar. • Müşteri memnuniyetini sağlamak ve beklentilerine cevap vermek,
• Operasyonel zaman yönetimini uygulamak,
• Araştırma ve geliştirme sorumluluklarını belirlemek,
• Üretici,tedarikçi zaafiyetlerini belirlemek ve riskleri yönetmek,
• İletişimi en üst düzeyde kullanmak,
• Ürün ve müşteri odaklı çalışma kültürünü yerleştirmek.
• Kalite ve Müşteri Memnuniyeti
dugunteklifial.com ulusal ve uluslararası standart, yasa ve mevzuatlar doğrultusunda sahip olduğu finansal değerin yanı sıra sosyal, kültürel, etik ve insani değerlerini de çalışanları, müşterileri, tedarikçileri, iştirakçileri, tüm iş ortakları ve diğer paydaşları ile birlikte müşteri memnuniyeti ve şikayetlerinin yönetimini, hizmet kalitesinin sürekli iyileştirilmesini, süreçlerin etkin ve verimli yönetilmesini mükemmelliyetçi yaklaşım ile sağlar. dugunteklifial.com , iş sağlığı ve güvenliği tehlikelerinin tanımlanması, risklerinin yönetilmesi ile çalışanlarına güvenli, sağlıklı ve ergonomik bir çalışma ortamı sağlamak, doğal kaynakların etkin ve verimli kullanılması, kirlenmenin önlenmesi ile gelecek nesillere yaşanılabilir bir çevre bırakmak amacı doğrultusunda yasal şartlar ve mevzuatlara uygun hareket edip sürekli gelişme sağlar.

Bilgi Güvenliği;

dugunteklifial.com sunmuş olduğu faaliyetler kapsamında; Kurumsal güvenilirliğini ve marka imajını korur, Kurumsal, taktik ve stratejik seviyedeki çıkarları için önemli olan bilgilerin korunması ve sadece ilgili kişiler tarafından ulaşılabilmesini sağlar, Kurumsal tüm paydaşlarına ait bilgilerin korunmasını sağlar, Şirketler arası üçüncü taraflarla yaptığı sözleşmelerde belirlenen uygunluğu sağlar, Kurumsal; ana ve destek süreçlerine ait faaliyetlerin kabul edilebilir kesinti sürelerini aşmadan devam etmelerini sağlar.


Sosyal Sorumluluk ve Çalışanlar;

dugunteklifial.com yapmış olduğu ticari faaliyetlerinin yanı sıra sosyal sorumluluk bilinciyle varlığını sürdürdüğü topluma katma değer sağlayacak faaliyetler gerçekleştirir.Yaptığı işin müşteriye sunulan hizmete katacağı değerin ve uyması gereken tüm kuralların bilincinde olan, Ortaklık değerlerini benimsemiş, çözüm üreten, işini ve sorumluluklarını sahiplenen, bilgisini paylaşan, takım çalışmasını etkin şekilde uygulayan, kendini sürekli geliştiren, fiziksel, tıbbi ve düşünsel açıdan işini yapmaya her an hazır olan çalışanlarıyla ortaya koyar.


Kariyer;

dugunteklifial.com; tüm ekip arkadaşları için yaratıcılığı ve ekip ruhunu destekleyen, kişisel gelişime olanak sağlayan, şirket hedeflerinin her kademede içselleştirildiği, düşüncelerin özgürce paylaşılabildiği şeffaf bir çalışma ortamı sunmayı hedefler. Organizasyon sektörünün büyülü dünyasına adım atan tüm bireyler, dugunteklifial.com da mesleğine tutkuyla bağlanır.Geniş faaliyet alanı ve çok kültürlü yapısıyla dugunteklifial.com, çalışanlarına Organizasyon sektöründe eşsiz bir kariyer fırsatı sunar. Kuruma bağlılık ve etkin ekip çalışması, kurum kültürünün en karakteristik özelliklerindendir.Çalışanların sahip olduğu nitelikler kuruma ayrı bir zenginlik katarken, bireysel hedefler ve kurum hedefleri uyum içindedir.dugunteklifial.com, insan ilişkileri güçlü, yaratıcı, çok kültürlülüğe ve yeniliklere açık, süreklileşime ve verimliliğe odaklanan, rekabetçi, ekip çalışmasının değerine inanan adayları, bünyesindeki farklı pozisyonlarda istihdam eder.


Kalite Politikamız;

• Hizmette Mükemmelliği Aramak;
Faaliyetlerimizde ulaştığımız noktalar, bizim için mükemmellikte yeni arayışların başlangıcıdır.
• Yaşamın Değerinin Farkında Olarak, Tüm Hizmetlerimizde Müşteri Memnuniyetine Önem Vermek;
Donanımlı insan kaynağımız, uygun altyapıya sahip çalışma ortamlarında, gelişmiş teknolojik imkanları kullanarak, müşteri memnuniyetini sağlamak için “sıfır hata” odaklı çalışır.
• Müşteri Odaklı Bir Yaklaşım Sergilemek;
Müşterilerimizin farklı kültürleri göz önüne alınarak; günümüz ve gelecekteki beklentileri ve ihtiyaçları doğru algılanıp değerlendirilmek suretiyle, hizmetin zamanında sunulması sağlanır.
Müşterinin memnuniyeti, önerisi ve şikayeti etkin bir şekilde değerlendirilir.
• Çalışanlarımızla Fark Yaratmak;
Yaptığı işin müşteriye sunulan hizmete katacağı değerinin bilinciyle; şirket değerlerini benimsemiş, çözüm üreten, işini sahiplenen, bilgisini paylaşan, takım çalışmasını bilen ve katılan, kendisini sürekli geliştiren çalışanlarımızla hizmet üretilir.
• Gelişmiş Teknolojiyi Kullanmak;
Rekabet avantajı sağlayacak teknolojiyi takip ederek, kullanılmasını sağlar.
• Kaynakları Yönetmek;
En üst düzeyde kalite,verimlilik ve memnuniyeti yakalamak için gereken tüm kaynakları sağlar ve en uygun düzeyde kullanır.
• Ulusal Çapta Kimliğini Sürdürmek;
Sunduğu ve tedarik ettiği ürün ve hizmetleri, sürdürebilir kalite anlayışı doğrultusunda tanımlar, denetler ve yönetir.
• Sosyal Sorumluluk Bilincinde Hareket Etmek;
Eğitim, kültür, sanat, tarih, çevre, spor, insani yardım gibi sosyal konularda, kuruluşlara doğrudan ya da dolaylı olarak kaynak sağlayarak, toplumun faydalanacağı projelerin gerçekleşmesini destekler.
• İş Ortaklarımızla Güç Birliği Yapmak; Şirketimizin karlılığı, Dünya ölçeğinde istikrarlı büyümesi ve uzun vadeli başarısının sürekliliği için; acenteler, hissedarlar, tedarikçiler ve diğer iştirakçilerimizle ortak hareket eder.
• Etkinliği ve Verimliliği Artırmak; Tüm iş süreçlerimizde; planlanan sonuçlara ilk seferde ve uygun kaynaklar ile ulaşılmasına çalışılır. • Kalite Yönetim Sistemi Şartlarına Uymak ve Etkinliğini Sürekli İyileştirmek; Organizasyonel yapılanma ve faaliyetlerde; kalite odaklı, sistematik ve disipline edilmiş bir yaklaşım sergilenerek, sistem sürekli gözden geçirilip iyileştirme fırsatları yaratılır.

Bize Ulaşın